Projektowanie oświetlenia


Oświetlenie obiektów sportowych


Symulacje fotometryczne oświetlenia LED

Oświetlenie biurowe


Oświetlenie biurowe   
Aktualnie zdecydowana większość pomieszczeń biurowych i produkcyjnych, a także komunikacji wewnątrz budynków, oświetlana jest za pomocą świetlówek fluorescencyjnych. Wszystkie z konieczności montowane są w oprawach by skierować światło w pożądanym kierunku. Zależy nam na oświetlaniu pomieszczeń, w tym podłogi, świetlówka natomiast świeci w każdym kierunku i część tego światła musimy odbić by nie padało na sufit.
Straty z zastosowania tego typu oświetlenia nie ograniczają się jednak tylko wspomnianego problemu. Do zasilania i poprawnego działania wymagają startera i statecznika elektromagnetycznego, co daje nam straty do 30% mocy.
Wszystkich tych wad pozbawione jest oświetlenie LED, co w połączeniu z wyższą efektywnością świetlną stanowi doskonały, energooszczędny zamiennik dla istniejącego oświetlenia fluorescencyjnego.
Dodatkowym atutem naszych produktów jest brak migotania oraz brak zakłóceń częstotliwości radiowej. Pozbawione są tak nieprzyjemnego dla ucha ludzkiego buczenia, które na dłuższą metę staje się bardzo uciążliwe.
 
Świetlówki liniowe LED
Ledowe zamienniki dla świetlówek fluorescencyjnych można montować w istniejących oprawach, tak zamkniętych jak i otwartych. Oświetlenie liniowe led, z racji na swoją konstrukcję, rozprasza światło w kącie 120°. Dzięki temu nie wymaga odbłyśników. Dlatego też wzbogaciliśmy naszą ofertę o świetlówki liniowe LED serii ″integrated″. Posiadają one oprawy jednoświetlówkowe do montażu w lini. Takie rozwiązanie stanowi alternatywę dla oświetlenia hal i powierzchni sprzedażowych.
 
Panele LED
Z racji na swoją konstrukcję panele polecane są jako zamienniki dla oświetlenia montowanego w sufitach podwieszanych. Emitują bardzo dobrze rozproszone, jednolite światło. Z racji na bardzo cienką grubość konstrukcji, można montować je także na ścianach. System linek pozwala również na podwieszanie.

 

Pełna oferta na stronie producenta

Oświetlenie LED